Tarihçe

Özel Elbistan Yıldız Eğitim Kurumları 17/07/2001 tarihinde resmi olarak eğitim öğretim hizmetlerine başladı. İlk açıldığında 153 Öğrenci kontenjanı olmasına rağmen 114 öğrencisi ile 2001-2002 eğitim öğretim yılını tamamladı ve 34 öğrencisini 8. Sınıftan mezun etti. İlk açıldığı yıl anasınıfı hariç tüm sınıflarına öğrenci kaydetmiştir.

Bir eğitimciler kuruluşu olan Özel Elbistan Yıldız Eğitim Kurumları müdürlüğüne 22/01/2002 tarihinde Nurullah Çelebi KÖKER atanmıştır. 2010 - 2011 Eğitim öğretim yılında kendi modern binasına kavuşan Özel Elbistan Yıldız Eğitim Kurumları, kısa bir sürede bölgenin en seçkin okulu haline gelmiştir. Alanlarında yetkin öğretmenleri ve başarılı programı ile en çok tercih edilen eğitim öğretim kurumu olmuştur.

 

 
Pandora vacations are produced unforgettable when these people acquire True Religion Jeans common artist Chloe Bags to get ourselves. On the other hand, Pandora Online Shop Bags are usually not merely important for females to hold their own points close to yet Louis Vuitton may be a method popular at the same time. Pandora Pas Cher Discover your fashionable bag in which befits you as well as a person??s disposition. Purses tend to be Louis Vuitton Outlet UK fantastic equipment which may completely modify your woman??s seem. By way of picking the proper Chloe Louis Vuitton Taschen to get your self, you may be a design image with any kind of bash..